Реальна річна процентна ставка — 44,26%, макс. строк кредитування до 500 000 грн — 25 років.

В Україні люди віддали перевагу двом банкам – Монобанк і Приватбанку

Проведене соціальне опитування показало банки, які українці вважають кращими ...
В Україні люди віддали перевагу двом банкам - Монобанк і Приватбанку

Опитування, метою якого було визначити кращий банк для українців, показує, що населення віддає свої переваги двом установам. Симпатії розділилися між Монобанк і Приватбанком.

Яка установа націлене в першу чергу на клієнтів?

Дане дослідження було проведено ще восени минулого року. Його мета – визначити найкращу фінансову установу для звичайних громадян України.

Охоплення – двадцять кращих банків України. Підсумки показали, що перевагу звичайні громадяни держави віддають саме Приватбанку. За нього проголосували близько 40% опитаних. І така тенденція зберігається вже останні роки. Тож не дивно, що компанія, яка за охопленням ринку і масштабам роботи є лідером банківського сектора, займає і лідируючі позиції за критерієм клієнт орієнтованості.

Друга позиція належить Монобанк. Незважаючи, що даний бренд представлений на вітчизняному фінансовому ринку не так давно, за останні роки він активно розширив свою аудиторію. І саме тому близько 12% респондентів вибрали саме цю компанію в якості кращої серед банківського сегмента.

У трійку лідерів увійшов Райффайзен Банк Аваль. Але даний вибір не випадковий, оскільки дана організація працює в Україні з моменту її незалежності. І за майже тридцять років роботи вона змогла стати найбільшою компанією серед подібних банків з іноземним капіталом.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: