Реальна річна процентна ставка — 44,26%, макс. строк кредитування до 500 000 грн — 25 років.

Монобанк телефон і контакти тех підтримки

Перший в Україні мобільний банк «Monobank» не має фізичних відділень. Але сприймати це як недолік не варто, адже завдяки розширеним функціям додатки iOS і Android всі операції і транзакції з рахунками можна виконувати не витрачаючи свій час на черги і походи до каси.

Телефон служби підтримки монобанк

Телефони та чат служби підтримки

Однією з ключових переваг Monobank над конкурентами є жива служба підтримки. Засновник банку, Дмитро Дубілет, стверджує, що для зв’язку з клієнтами постійно працює до 100 чоловік, які в цілодобовому режимі готові відповісти на будь-які питання, пов’язані з обслуговуванням і вирішити існуючі проблеми. Зв’язок ведеться за допомогою 3-х каналів:

Пункти видачі пластикових карт

Повністю уникнути контакту з клієнтом все ж не вдалося. Для отримання першої пластикової карти Вам доведеться пред’явити документи співробітнику служби доставки монобанк. Також отримати кредитну картку можна в пунктах видачі, число яких неухильно зростає по всій Україні. В основному їх розташовують в великих торгових центрах або мережі «Кредит Маркет».

Точки поповнення рахунку монобанк

Через термінал

Також монобанк є дочірньою організацією мережі терміналів iBox, які розташувалися по всій Україні. Вносити гроші через термінали самообслуговування на Ваш рахунок можна без комісії. Вони розташовані практично скрізь: супермаркети, зупинки, парковки, вулиці і т.п. місця. Поповнення також можна здійснити і через термінали Приватбанку та Ощадбанку, але в такому випадку з Вас буде утримана комісія в кілька відсотків від суми платежу.

Через касу

Якщо Ви плануєте завести на рахунок велику суму, рекомендуємо скористатися послугами каси. Партнерські відносини з «ТАСК» і «Universal» банком також дозволяють поповнити без комісії банківський рахунок карти монобанк. Внесення грошей на рахунок в цих установах здійснюється під 0%, тоді як зняття в банкоматах або касі вже буде під 0,5%.

Через інтернет банкінг

Щоб завести гроші на свій рахунок передбачено безліч опцій. Один з найбільш зручних варіантів – переказ з карти іншого банку на Ваш рахунок, реквізити якого Ви можете знайти в особистому кабінеті.