Реальна річна процентна ставка — 44,26%, макс. строк кредитування до 500 000 грн — 25 років.

Кредитні канікули Монобанк

Кредитні канікули Монобанк

На засіданні парламенту від 24.02.22 в Україні ухвалено військовий стан. Це означає не лише обмеження права і свободи громадян через бойові дії, а й деякі спрощення, зважаючи на тяжкі обставини.

Оскільки Monobank дозволили своїм клієнтам користуватися грошовими коштами з кредитних рахунків, керівництво банку також розширило часові рамки для боргу. Так звані кредитні канікули дозволять відстрочити оплату тіла боргового зобов’язання до 31 березня 2022 року за гроші, взяті до кінця січня та лютого, до 30 квітня за витрачені в березні. Ті клієнти, які до цієї дати внесуть обов’язковий платіж або повністю погасять борг, не будуть оштрафовані санкціями з боку банку і не заплатять зайвих відсотків.

Обмеження кредитних лімітів

На відміну від багатьох інших українських банків, Монобанк повернули можливість користуватися позиковими коштами зі своїх карт. Клієнтам, яким був доступний ліміт, можна витрачати кредитні гроші до 10 тис. грн на все, за винятком зняття готівки та відправлення грошей на інші картки.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: