Реальна річна процентна ставка — 44,26%, макс. строк кредитування до 500 000 грн — 25 років.

Кешбек від Монобанк

Кешбек Монобанк і як ним користуватися

Що таке Кешбек

Більшість людей вважають кешбек – темними махінаціями банків, тому, що просто не знають, що це таке.

І так, що ж таке «кешбек» – це повернення частини грошей з кожної покупки.

Все гранично просто: є ми і є магазини, магазинам потрібні клієнти, а нам – гроші, отримані відсотки цих грошей, ми поділяємо з вами, це і є кешбек!

Звичайно, спочатку здається, що ці відсотки дуже маленькі, але за кілька років активних покупок, вам може повернутися від ста тисяч, в залежності від ваших витрат.

Повернення грошей буде зараховано лише після того, як ви підтвердили покупку. Відповідно, якщо ваша покупка не підійшла і ви оформили повернення – “кешбек” не зарахують на ваш рахунок.

Кешбек – нове поняття, тому дуже важливо знати, як воно працює на законодавчих умовах. Повернення частини коштів від покупки вважається вашим доходом, а значить банк автоматично бере податки з нього державі в розмірі 19.5%.

Повернення грошей за кешбек від Монобанк

Умови кешбеку від monobank

Якщо ви користуєтеся картою Монобанк, то кешбек відбувається моментально після оплати потрібної вами покупки, вивести їх на особистий рахунок можливо тільки коли сума накопичення буде не менше сотні гривень на cashback-рахунку. Зарахування коштів відбувається відразу. Монобанк виплачує гроші за зроблені вами покупки, тільки за умови якщо ви ці покупки дійсно оплатили, тому, повернуті гроші не обкладаються податком на ваші з повернутих коштів. Максимальна сума виводу на місяць встановлена ​​в 500 гривень.

Категорії кешбеку

  • Авто і АЗС (4 і 2%) (за умови оформленя поліса автострахування)
  • Краса та медицина (7 і 3%)
  • Одяг та взуття (5 і 2%)
  • Кафе та ресторани (3 і 2%)
  • Продукти (4 і 2%)
  • Кіно (20 і 12%)

Перша цифра – повернення від покупок за кредитними коштами, друга – власним.

Щомісяця ви можете вибрати до двох категорій покупок, розплачуватися тільки картою нашого банку, по якій вам буде повертатися до 20% ваших покупок. А також вам буде нараховуватися 10% річних на залишок ваших коштів на картку.

Чому саме monobank

На відміну від інших банків, у monobank найбільший кешбек в Україні, а інтуїтивно зрозумілий додаток робить користування послугою легким і не вимушеним. Крім того, гроші на рахунку приносять 10% річних на залишок ваших коштів на картці. Кожен, хто замовляє карти від Монобанк може бути впевнений, що вони дуже зручні в плані переказів і кешбеку. Цілодобова служба підтримки працює у всіх популярних месенджерах і не використовує роботів, які відправляють Вам заготовлені повідомлення.

БанкМаксимальный кешбекВідсотки на залишок
monobankдо 20%5%
Приватбанк-0%
Sense Bankдо 15%0%
ПУМБдо 20%0%

Скористайтеся цими перевагами прямо зараз і починайте економити на покупках до 20 відсотків!

Часті питання про отримання кешбеку

Не отримали кешбек після покупки

Якщо ви дотримуйтеся всіх правил, то таких проблем виникнути не повинно, але якщо все ж вони виникли, то зверніться будь ласка до наших менеджерів, вони швидко вам допоможуть і дадуть відповідь на питання


Якщо купувати в кредит, буде нараховано кешбек?

На жаль, якщо ви купуєте товар в кредит, то магазини не повертають нам частину грошей.


Як ви дізнаєтеся, коли кешбек буде зарахований вам на баланс?

Відразу ж після оплати покупки, кешбек буде зарахований вам автоматично.


Чи потрібно вам платити за щось?

Вам абсолютно ні за що платити не потрібно! Реєстрація та користування сервісом абсолютно безкоштовні. Пам’ятайте, що ми ніколи не попросимо з вас грошей за що-небудь.


Чи буде зарахований кешбек, якщо купувати товар в розстрочку?

У багатьох випадках так, на товар, який ви придбаєте в розстрочку, буде зарахований кешбек.


Кешбек нарахований, але вивести його ви не можете?

Причина полягає в тому, що вам потрібно накопичити суму в 100 гривень, для того, щоб вивести кешбек. Це зроблено для того, щоб не перенавантажувати систему постійним виведенням дрібних коштів.


Чому не зробити просто знижку?

Знижки бувають в основному тільки сезонні, а кешбек – працює постійно. Крім цього, ви також можете купувати потрібний вам товар по знижкам, і отримувати при цьому кешбек.


Як же це працює?

Ми вже казали, так як магазинам потрібно більше клієнтів ми – кешбек сервіс, допомагаємо їм приводити клієнтів, а магазин в свою чергу виплачує нам частину прибутку і цим прибутком ми ділимося з вами.