Реальна річна процентна ставка — 44,26%, макс. строк кредитування до 500 000 грн — 25 років.

Як отримати карту Монобанк

Кредитка від Монобанк – це зручний і вигідний фінансовий продукт, який може стати корисним будь-якому громадянину України. Тим більше, що для оформлення та отримання кредитки необхідно мало часу. Досить зробити ряд простих дій і стати володарем картки.

Скачайте додаток monobank з сайту

Крок 1. Завантажити додаток від monobank

При бажанні отримати кредитку потрібно стартувати з установки відповідного додатку. Для цього його потрібно попередньо завантажити. Додаток абсолютно безкоштовний, він скачується шляхом переходу з офіційного сайту Монобанк на відповідне програмне забезпечення. Можна піти іншим способом: користувач на офіційному сайті Монобанк залишає свій мобільний телефон, на який протягом декількох секунд приходить посилання на скачування програми.

Після переходу за відповідним посиланням досить натиснути кнопку «Встановити».

Як ввести свій номер мобільного і активація програми за допомогою СМС

Крок 2. Активувати доступ в онлайн банкінг через СМС

Після установки мобільного додатка подальша процедура нагадує стандартний вхід в будь-яку програму, завантажену на телефон. Досить на екрані телефону вибрати ярлик відповідного додатку і почати вхід в програму. Тут спочатку користувач вказує свій мобільний телефон, а потім підтверджує його за допомогою спеціального коду активації. Даний код надходить у вигляді смс-повідомлення.

Іноді трапляється збій в програмі і смс-повідомлення може надходити із запізненням. В такому випадку доступна послуга зворотного дзвінка.

Сфотографувати документи для Монобанк

Крок 3. Завантаження документів

Оскільки мобільний банкінг – це якийсь особистий «гаманець», яким може керувати тільки власник конкретного продукту, то потрібно ідентифікувати себе як користувача. Зробити це дуже легко. Потрібно сфотографувати паспорт (які сторінки потрібно завантажити, вам автоматично підкаже система – це перша сторінка, а також про реєстрацію автомобіля (за наявності) та місця проживання) та ідентифікаційний код. Також після завантаження документів система запросить перевірити вказані дані ІПН у вигляді набору цифр. Зробіть це обов’язково.

Запит кредитного ліміту в Монобанк

Крок 4. Заповнити анкету на відповідний продукт

Як правило, найбільш популярними продуктами є кредитні послуги, в тому числі і карта. Починати рекомендується з запиту кредитного ліміту. Для його отримання банк попросить відповісти на кілька важливих питань, також і сам клієнт повинен вказати той ліміт, який він бажає. Банк розгляне заявку, оцінить платоспроможність суб’єкта, а потім вже затвердить той ліміт, який він вважатиме за потрібне. У більшості випадків при первинному зверненні банк не схвалює великі ліміти. Наприклад, ви можете запитати 30 000 грн, а схвалять тільки 25 000 грн.

Пошук і отримання карти в точці видачі Монобанк

Крок 5. Отримати карту.

Після заповнення анкети на отримання карти необхідно вибрати той варіант отримання, який зручний клієнтові. Є два варіанта:

  1. Забрати в точці видачі.
  2. Отримати за допомогою служби доставки.

Точка видачі кредитних карт

Який варіант обере клієнт, не має значення. Зручно те, що при виборі безкоштовної кур’єрської доставки система відразу вказує орієнтовно найближчу дату і час доставки, що дуже зручно і допомагає зорієнтуватися в часі. Також система пропонує і ті точки видачі кредитної карти, які знаходяться поблизу клієнта. Він уже самостійно дивиться адреса і час роботи.

Сфотографуйте картку Монобанк для активації

Крок 6. Активувати карту.

Кредитка від Монобанк обов’язково повинна бути активована. Зробити це можна тільки після того, як карта буде на руках. Клієнт повинен у відповідні поля активації в додатку ввести номер карти, краще її сфотографувати телефоном і довантажити в систему, вказати CVV код, а також придумати власний пін-код. Все, після цих дій карта повністю вважається активованою і може бути використана клієнтом.

Необхідні папери
Для того, щоб оформити кредитку від Монобанк, необхідно тільки два документа:

  • це паспорт громадянина України;
  • ідентифікаційний номер.

Все, інші папери не запитуються, в тому числі і документи про офіційний рівень доходу. Хоча варто враховувати, що вимога про наявність працевлаштування вказана на сайті Монобанк.
Також додатково потрібно мобільний телефон, на який можна встановити додаток Монобанк, і інтернет.

Крок 7. Відеоінструкція