Реальна річна процентна ставка — 44,26%, макс. строк кредитування до 500 000 грн — 25 років.

Розстрочка в Монобанк

Розстрочка від Монобанк

Що таке розстрочка

Для зручності клієнтів монобанк випустив додатки для пристроїв, що працюють на основі Android і iOS, що надають можливість покупки товарів в розстрочку.

Розстрочка – це можливість покупки товару з оплатою частинами. Її можна оформити як в звичайному, так і в інтернет магазині.

Умови розстрочки від Монобанку

Використання розстрочки передбачає комісію в розмірі 1,9 відсотка від вартості купленого товару. Розрахунок нескладний. Потрібно вартість покупки розділити на час розстрочки, додати 1,9% від вартості, вийде сума щомісячного платежу. Максимальна сума розстрочки дорівнює кредитному ліміту. Мінімальна – 1000 грн.

Відсоток за користування1,9% від суми щомісяця
Максимальна сума розстрочки10000 грн
Максимальна кількість частин24
Перший платіжЧастина суми
Граничний термін2 роки

Реальна річна процентна ставка — до 46.97%, макс. строк кредитування до 200 000 грн — 24 місяці. Перший внесок — 0 грн.

Оформлення розстрочки від Монобанк

Як оформити розстрочку

Розстрочку від Монобанк включити можна за допомогою таких дій:

  • замовити послугу безпосередньо перед покупкою;
  • перевести покупку з виписки в розстрочку.

Щоб оформити розстрочку слід зайти в мобільний додаток, знайти в меню пункт «Розстрочка», натиснути на кнопку. Далі слід вказати суму платежу і кількість. Розмір суми повинен бути не менше 1000 грн, гранична кількість поділу платежів – до 24 частин.

При здійсненні покупки вона перейде в розряд розстрочки. При цьому продавцеві нараховується повна сума за товар, а з карти користувача списується перший платіж. Після цього кожен щомісячний платіж списується в черговому місяці.

Другий спосіб передбачає наступні дії: в меню потрібно вибрати оплату понад 1000 грн, тиснете кнопку «перевести в розстрочку». Вказуєте термін: 12 або 24 місяці.

Порівняння умов з іншими банками

Перевагою розстрочки в монобанк є можливість замовлення її після зробленої покупки товару і на майбутню покупку. Все робиться в режимі онлайн з мобільного телефону. Вигода обслуговування в тому, що не потрібно фізичне відвідування магазину. Купівля і оплата проводиться з мобільного додатку. Для цього потрібно залишити заявку онлайн.

БанкНазва продуктуЩомісячні відсотки, %Максимальний термінКомісія за оплату, %
МонобанкРозстрочка1,9240
ПриватбанкМиттєва Розстрочка2,9241,3
Sense BankМоментальна розстрочка1,8240
ПУМБГроші в розстрочку2,22240

У Приватбанку розстрочку можна отримати частинами і миттєво клієнтам банку, маючи на руках кредитну карту з встановленим грошовим лімітом. Щоб переконатися в доступності операції користувачеві необхідно звернутися до співробітників банку. Для цього потрібно відправити СМС повідомлення в банкінг або безпосередньо звернутися до менеджера в офісі банку. В день покупки списується перший платіж, наступний належить виплатити через місяць. До цього часу сума на рахунку карти повинна бути не менше необхідної до сплати. Якщо вчасно не поповнити рахунок, це призведе до збільшення комісії до 4-х відсотків.

Оформлення розстрочки через додаток monobank

На відміну від Приватбанку клієнти Монокредиту знаходяться у вигідному становищі, оперуючи діями по операціях з мобільного телефону в будь-який зручний час. Незважаючи на те, що Монобанк є новим банком, він уже зумів домогтися визнання серед клієнтів. Персонал закладу – послужливі ввічливі люди, готові прийти на допомогу за першим дзвінком. Чого не скажеш про Приватбанк. Багато користувачів скаржаться, що неможливо додзвонитися до служби підтримки, а якщо допомога надається, то чекати її доводиться довго. Грішить Приватбанк недотриманням правил. Деякі клієнти потрапляють в незручну ситуацію при безвідсотковій купівлі товару, коли їм приходить рахунок на комісію. У відгуках можна дізнатися, що інші люди отримували повідомлення про виплату, хоча розрахувалися за боргами.

Звернутись до служби підтримки Монобанку можна в будь-який час доби за телефоном гарячої лінії, або через сторінку в соціальних мережах: Фейсбук, iMessage, Viber та Telegram. Безперечною перевагою є швидке налаштування вебсторінки в мобільному додатку. Користувач легко може освоїти налаштування і провести потрібну операцію зі свого телефону.
Конкурентом є Альфабанк, але чи витримає він конкуренцію, покаже час.

Приклад розрахунку

Якщо не дивлячись на всю статтю, Ви нічого не зрозуміли, давайте разом розглянемо приклад реальної розстрочки.

Василь Петрович хоче купити телевізор Samsung за 13500 грн. Якщо він вирішить розбити суму на 12 місяців, то щомісячний обов’язковий платіж складе 1381 грн. Щомісяця банку він буде віддавати банку 1.9% від суми, що складе 256 гривень. Разом за телевізор доведеться переплатити 3072 гривні за рік.