Реальна річна процентна ставка — 44,26%, макс. строк кредитування до 500 000 грн — 25 років.

Монобанк переформатував розділ «Кешбек»

У додатку Монобанк зробили редизайн розділу кешбек ...
Монобанк переформатував розділ «Кешбек»

Представник фінансової установи Монобанк заявив про те, що з метою задоволення потреб користувачів програми та максимізації зручності його використання, було прийнято рішення видозмінити розділ програмного продукту «Кешбек».

Причина такого нововведення – розширення спектру партнерів банку, які тепер готові в якості Кешбек повертати витрачені гроші на рахунки клієнтів. Оскільки перелік магазинів та інших установ розширився, то і збільшився відповідний розділ. Перегляд даної інформації став незручним через ємності інформації.

Також для збільшення кількості благодійних організацій, на рахунок яких фізичні та юридичні особи можуть направляти свої накопичені бали, був змінений інтерфейс. Якщо раніше користувач міг бачити тільки одну назву подібного фонду, то зараз на екрані їх з’являється безліч.

Нагадуємо також про те, що раніше Монобанк заявив про зміну тарифного плану та зниження відсотка, який буде нараховуватися на власні кошти. Тепер розмір пасивного доходу складе не 7, а 5%.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: