Реальна річна процентна ставка — 44,26%, макс. строк кредитування до 500 000 грн — 25 років.

Монобанк заявив про зміну тарифних планів для клієнтів

Монобанк змінює ставки по депозитним продуктам ...
Монобанк заявив про зміну тарифних планів для клієнтів

Монобанк, який для українського фінансового ринку, є першою установою, повністю працюючу онлайн, заявив про зміну деяких умов в тарифних планах. Зокрема, зміниться процентна ставка, що нараховується на власні кошти клієнтів, що зберігаються на розрахункових і інших рахунках.

Як стало відомо, це офіційна інформація, надана фізичним і юридичним особам, які мають рахунки у відповідній організації. Такий лист було отримано ними в електронному форматі поштою.

Таке рішення було прийнято керівництвом банку з урахуванням загальних тенденцій і облікової ставки рефінансування. Наприклад, раніше на залишок нараховували додатковий дохід в розмірі 7% річних. Тепер же такий критерій зменшать на 2 позиції. Тепер пасивний дохід за рік буде нараховуватися за ставкою в 5%. Виняток – це депозитні продукти. На них зниження не поширюється.

Прийняте рішення практично стане застосовуватися з початку лютого. Отже, з 01.02.2021 по всіх продуктах, які передбачають зберігання грошових коштів на розрахункових і кредитних рахунках, буде зменшений відсоток.

До речі, останній раз подібного роду рішення приймалися восени 2020 року. Тоді цей показник був переглянутий і склав 7% замість обіцяних раніше 10%.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: