Засновник Монобанку Дмитро Дубілет став Міністром України

Засновник Монобанк подався в Міністри Кабінету Міністрів. Що чекати від такого рішення, дивіться далі.
Засновник Монобанку Дмитро Дубілет став Міністром України

За офіційними даними один з творців мобільної фін установи monobank, Дубілет Дмитро, тепер почне працювати в уряді України.

В ході засідання оновленого уряду на посаду Міністра Кабінету Міністрів його висунула партія “Слуга Народу”, лідером якої є нинішній президент Зеленський.

У багатьох виникає питання: “міністром якій галузі буде Дубілет”? Насправді він отримав посаду Міністра Кабінету Міністрів. У його обов’язки входитиме контроль над іншими міністерствами. Зокрема Дмитро відстежить, як виконуються отримання і взаємодія між іншими чиновниками.

Сам Дубілет прокоментував своє рішення як вельми важливий життєвий етап:

Я прийняв одне з найскладніших рішень у своєму житті. Мене запросили на посаду Міністра Кабінету Міністрів, і я погодився.

Сім’я в шоці. Друзі в шоці. Бізнес-партнери в шоці. Кот в шоці. Та й я сам, якщо чесно, в шоці.

Ще недавно я будував великі плани по розвитку monobank і Smartass, а також запуску Koto в Британії… Ще місяць тому я збирався переїхати жити в Лондон і будувати там зі своїми партнерами єдинорога. Але раптом всі ці плани якось відступили на другий план.

На жаль це означає, що більше він не буде безпосередньо брати участь у розвитку Монобанку. Його справу продовжать Гороховський, Рогальський та ін.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: