Кешбек Монобанк на лютий 2021

Новий місяць 2021-го року приносить нам довгоочікуване оновлення додатка monobank, велика частина якого припала на розділ з кешбеком. Як тепер вибирати категорії і які доступні на лютий читайте нижче.
Кешбек Монобанк на лютий 2021

Оновлений додаток повертає в нижній рядок значок «Кешбек», тоді як «Банка» переїжджає в розділ «Заощадження». Вибрати категорії стало як ніколи просто – тепер все можна виставити на одному екрані. Верхня частина «Кешбек від банку» як завжди містить 6 категорій, вибрати з яких можна всього 2. Весь лютий 2021 будуть доступні: Розваги, Продукти, Тварини, Побутова техніка, Книги та Кафе. Діючі ставки по ним у зведеній таблиці нижче:

КатегоріяСтавка *
Продукти2% / 1%
Розваги3% / 1%
Побутова техніка3% / 1%
Книги10% / 1%
Тварини20% / 1%
Кафе3% / 1%

Партнерські категорії можна вибирати без обмежень, тому натискайте «+» без жалю на всі доступні акції. У цьому місяці, як завжди, представлена АЗС «Глуско», на якій заправлятися можна дешевше на 7% ніж вартість на стеллі; мережа магазинів дронів DJI дарує 5% знижку на покупки; служба доставки Rocket перші два замовлення зробить зі знижкою 5%; додаток Flowers APP поверне 20% від усіх замовлень на рахунок власників Моно; Майстер ЗОО -10% від онлайн продажів; веломагазин CUBE поверне 10% від усіх покупок; Lacoste Україна поверне 8% з усіх онлайн продажів; мережа магазинів TShina повернуть 4% від покупок без обмежень по сумі; ІМ українських брендів Love & Live подарують покупцям 20% від покупок, тоді як Answer повертає 8%; Аптеки «Копійка» і АНЦ на рахунки клієнтів відправляють 4% від покупок; завершує список Ельдорадо з 5% кешбеком на всі покупки.

Категорії Кешбеку Монобанк Лютий 2021 Монобанк Лютий 2021

Вибрати категорії тепер можна натисканням на «+» в кружечку. В рахунок кредитних коштів за категоріями кешбеку Монобанк нараховується всього 1% суми, тоді як на партнерському він відповідає вищеописаної цифрі.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: