Реальна річна процентна ставка — 44,26%, макс. строк кредитування до 500 000 грн — 25 років.

Монобанк розширив перелік країн, в які можна переказувати кошти на картку

У monobank збільшили список країн, куди можна переводити гроші ...
Монобанк розширив перелік країн, в які можна переказувати кошти на картку

За офіційною інформацією представників фінансової установи, тепер клієнти зможуть переказувати грошові кошти на банківські карти Віза і МастерКард в більш ніж 50 країн світу. І при цьому комісія за здійснення даної послуги буде складати всього лише 1%. Такий розмір буде стягуватися за умови використання власних коштів. Якщо ж кошти переводяться з кредитної картки, то тоді обслуговування складе від 2 до 3% в залежності від того, на якому тарифному плані обслуговується суб’єкт.

Перелік країн, в які можно переказати гроші з Монобанк

Перелік країн, в які можно переказати гроші з Монобанк

Така опція доступна тільки за умови поновлення програми. У старій версії програмного продукту така послуга з розширеним переліком країн не доступна. Тому, якщо в своєму інтернет банкінгу клієнт не знайшов країни, куди він бажає здійснити переказ, йому рекомендується оновити програмний продукт.
На даний момент до переказу є три валюти – гривня, долар і євро.

При цьому існує мінімальна сума платежу, що прописано в правилах НБУ. Обмеження становить в національній валюті – 2500 грн. В іноземній валюті відповідно ліміт становить – 100 доларів або 100 євро відповідно.

Вся офіційна інформація є на сайті самого Монобанк.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: