Реальна річна процентна ставка — 44,26%, макс. строк кредитування до 500 000 грн — 25 років.

Нагороди від Монобанк: навіщо вони потрібні, як отримати

У новій версії програми monobank з'явився додатковий пункт, який порадує фанатів котів ...
Нагороди від Монобанк: навіщо вони потрібні, як отримати

Додаток Монобанк обзавівся підпунктом «Нагороди», який можна відкрити свайпом вправо на головному екрані. Це меню порадує активних користувачів банку інтерактивної грою, в якій нагородою буде анімований котик від Монобанк.

Як отримати нагороду monobank

На момент виходу оновлення в додатку 51 нагорода. Кожну з яких можна отримати, виконавши певний ряд умов. Наприклад, одна з найпростіших – «Знайомство» дається за повністю заповнений профіль: додані контакти месенджера, фотографія і електронна пошта. Рекомендуємо починати отримання нагород саме з цього бейджа.

Нагороди від Монобанк: навіщо вони потрібні, як отримати

Навіщо потрібні нагороди

В першу чергу вони зроблені для розваги активних клієнтів Монобанк і тих, хто любить колекціонувати. Чи не правда, прекрасно похвалитися перед друзями наявністю значка про 100 покупок з використанням безконтактних платежів Google Pay або Apple Pay? Але і практичний зиск від цього є – гонка почалася, а призом у ній буде залізна карта Iron Bank і сніданок з одним із засновників Монобанк! Правда цю солодку нагороду отримають лише перших 5 учасників, які відкриють всі 51 значки.

Знайомство з нагородами

Як відключити «нагороди»

Якщо Вам не сподобалося оновлення, Ви можете з легкістю його відключити в меню програми. Перейдіть в пункт «Ще» (справа знизу » і далі прибирайте галочку з пункту «Отримувати нагороди».

Відключити нагороди monobank

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: