Монобанк розширив спектр партнерства – тепер він разом з Western Union

Тепер в monobank можна скористатися Western Union ...
Монобанк розширив спектр партнерства - тепер він разом з Western Union

Монобанк, перший дистанційний онлайн банк в Україні, який працює на ринку близько трьох років, тепер розширив кількість власних послуг за рахунок приєднання до Western Union. Це одна з найбільш затребуваних світових систем.

Про такі новини громадськості особисто заявив один із засновників фінансової установи. Він зазначив, що скористатися даною системою електронних платежів можуть абсолютно всі клієнти без будь-яких обмежень. Головний критерій – на телефоні повинна бути встановлена остання версія мобільного додатка.

Умови співпраці Western Union та Монобанк

Умови співпраці Western Union та Монобанк

До речі, не всі банки України є учасниками даної системи, незважаючи на її популярність. У 2021 році тільки 40 функціонуючих закладів з тих, які представлені на фінансовому ринку країни, підключені до системи Western Union. Це приблизно 55% від усіх поданих банків. Частина, що залишилася – 45% поки не вирішили це питання.

Western Union користуються серед українських фінансових установ, серед них – Ощадбанк, ПУМБ, Приватбанк та інші. Відповідні компанії забезпечують фіз. і юр. особам відповідні послуги.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: