Реальна річна процентна ставка — 44,26%, макс. строк кредитування до 500 000 грн — 25 років.

Капітал Монобанк був оцінен експертами

Один з найуспішніших українських стартапів був оцінений експертом ...
Капітал Монобанк був оцінен експертами

Монобанк на території України розвивається лише три роки, але за цей період він став одним з найуспішніших фінансових стартапів, що підтверджують і клієнти, і експерти. За заявами генерального директора інвестиційної компанії Dragon Capital капітал банку можна оцінити на даний момент в кілька сотень мільйонів доларів. Це за умови, що період роботи такої установи – всього лише кілька років на українському ринку. Але це не заважає Монобанк вже зараз мати кілька мільйонів клієнтів.

Також Томаш Фіал зазначив, що для розвитку такого проекту необхідний досить значний стартовий капітал. Вливання має становити не менше десятків тисяч доларів.

Крім оцінки інвестиційної привабливості Монобанк гендиректор зазначив, що зараз не відмовилися від спроби підібрати вигідний об’єкт покупки, зокрема, банк. Раніше в якості предмета угоди розглядали «Ідею Банк», але потім у зв’язку з поточними подіями від таких намірів відмовилися. Складність полягає в оціночної вартості акціонерного капіталу. За фактом, угода між сторонами вже укладено, тобто попередній договір є. Але поки домовитися про вартість не вийшло.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: