Реальна річна процентна ставка — 44,26%, макс. строк кредитування до 500 000 грн — 25 років.

Залізну карту Monobank (Iron Bank) можна буде отримати за гроші

Престижну картку IRON Bank почнуть видавати за гроші. Скільки це буде коштувати власнику, а також подробиці про переваги читайте в статті.
Залізну карту Monobank (Iron Bank) можна буде отримати за гроші

Металеву карту Iron Bank, яку раніше давали тільки VIP-вкладникам Монобанку незабаром можна буде отримати за гроші.

Залізна карта, яка виглядає стильно і статусно стала бажаною плюшкою для багатьох клієнтів Monobank. Раніше її автоматично давали тільки тим, хто відкривав в банку депозит на суми понад 400 тис. грн або 20 тис. доларів. Незабаром з’явиться можливість випустити цю карту за гроші – 2000 грн за виготовлення і 500 грн за обслуговування кожного місяця.

Власники залізних карт отримують ряд переваг в порівнянні зі звичайними клієнтами. По-перше на них поширюється всесвітній консьєрж-сервіс від Mastercard. Також ви зможете накопичувати авіамилі, які згодом можна буде обміняти на квиток будь-якої авіакомпанії світу. Вхід в Lounge Key програм, що дає можливість відвідувати 820 бізнес-холів в аеропортах в 450 містах включно з Києвом.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: