Реальна річна процентна ставка — 44,26%, макс. строк кредитування до 500 000 грн — 25 років.

Персональна іменна карта від Монобанк

Будь-які пластикові картки можуть бути іменними чи ні. До речі, стандартним продуктом вважається пластик, який не містить інформації про свого власника, а тільки номер рахунку і інші додаткові реквізити. Є багато причин і факторів, що впливають на те, щоб клієнт оформив той чи інший тип послуги. Головне – Монобанк для своїх клієнтів пропонує, як персоніфіковані картки, які суб’єкт може отримати за запитом, так і стандартні без вказівки ім’я користувача.

Іменна картка Монобанк - інструкція з отримання

Плюс в тому, що якщо людина побажав отримати перший тип, то йому достатньо підійти в будь-яку точку видачі, що знаходиться в його населеному пункті, і забрати конверт. Термін обробки заявки – всього лише кілька робочих днів, що набагато швидше, ніж в інших фінансових установах.

Незвичайність наданої послуги в тому, що це єдиний формат виготовлення картки, при якому використовується фото клієнта. На зворотному боці засобу платежу обов’язково буде нанесена фотографія власника. І це максимальний ступінь захисту, яка не дозволить використовувати відкриті рахунки в шахрайських цілях.

Щоб отримати таку опцію потрібно буде заплатити 150 грн. У порівнянні з подібними пропозиціями на ринку вартість мінімальна. Одночасно теж відкриття онлайн картки без фізичної наявності для всіх суб’єктів абсолютно безкоштовно.

Навіщо відкривати іменну картку

Цілком логічно, що середньостатистичний громадянин не завжди зрозуміє різницю між стандартним і ідентифікованим продуктом. Але є певні ситуації, вирішити які можливо при наявності саме іменного пластика.

Які ситуації повинні спонукати користувача задуматися над оформленням подібного продукту:

 • придбання товарів з високою вартістю, коли в разі спірних ситуацій можливо довести свою причетність до такої покупки;
 • намір в майбутньому отримувати послуги розстрочки в роздрібних мережах за наявності мінімального пакету паперів та відповідності мінімальним вимогам;
 • оплата броні в готелях і придбання туристичних послуг;
 • інші послуги, які турист оплачує за межами своєї держави.

У будь-якому випадку, існуюча практика і статистика показує, що засіб платежу персонального типу із зазначенням відповідних відомостей має більш високу ступінь захисту, ніж стандартні картки. Наприклад, оформити за допомогою такого ось пластика кредит або розстрочку вже неможливо.

При цьому дане правило поширюється як на використання продукту всередині країни, так і за її межами. Більш простіше вирішуються проблеми і в тому випадку, якщо шахраї вже використовували ваш засіб для своїх незаконних дій. Так ось знайти винних і довести свою непричетність до таких операцій простіше, якщо оформлений саме персоніфікований тип.

Як отримати іменну картку

Оскільки Монобанк працює в он-лайн режимі, що значно його відрізняє від конкурентів і подібних фінансових компаній, то і замовити іменний пластик можна в онлайн режимі. В принципі, всі продукти від даної установи доступні до оперативного отримання. Кілька хвилин і рахунок у вас в смартфоні.

Звичайно, якщо мова йде про іменні продукти, то тут застосовується трохи інший принцип. Неможливо за секунду виготовити пластик з нанесенням інформації про клієнта. Проблема і в тому, що його ще потрібно встигнути доставити. Але в середньому від моменту подачі заявки до отримання проходить не більше декількох днів.

Іменна карта monobank

 1. Зайти в свій особистий кабінет на смартфоні через викачаний і встановлений додаток. Якщо застосунок ще не встановлений, то можна його безкоштовно скачати.
 2. Знайти інформацію про поточний баланс. Якщо суб’єкт має вже картки в своєму арсеналі або у нього відкриті інші рахунки, то відповідно може бути кілька значень.
 3. Натиснути на баланс і вгорі знайти відповідний значок, який дозволить вибрати меню «Нова карта».
 4. Свайпнути справа наліво. Система повинна запропонувати отримати саме іменну картку чорного кольору. Якщо з першого разу не вийшло відкрити відповідний розділ, повторіть алгоритм повторно.
 5. Ознайомитися з перевагами і тарифним планом відповідного продукту. Банк відразу інформує клієнта про можливі комісії, доступні операції і т.д.
 6. Погодитися з тим, що операція надається не безкоштовно, а за 150 грн. Якщо суб’єкт відмовиться, то тоді оформити послугу буде неможливо.
 7. Визначитися в якій же платіжній системі необхідно виготовити пластик. Вибір зводиться до двох параметрів – або Майстер Кард, або Віза. Тут уже кожен вирішує самостійно. Часто цей параметр важливий для тих, хто використовує рахунок для оплати за кордоном.

Це попередній етап. Він закінчується тим, що користувач якби знайомитися з правилами і тарифами. Після потрібно вказати свої дані, які і будуть нанесені на сам пластик. Обов’язково для цього рекомендується використовувати закордонний паспорт. В такому випадку безліч опцій за кордоном будуть доступні без наявності ідентифікуючого іноземця документа. Вказується в системі прізвище, а також ім’я.

Якщо людина вкаже дані по закордонному паспорту, то це також і розширить функціонал рахунку. Так можна буде оплачувати товари і послуги абсолютно у всіх магазинах, як онлайн, так і офлайн. Також не буде обмежень щодо переведення грошей в готівку, без прив’язки до місця розташування банкомату.

Після введення відповідних даних важливо не забути завантажити своє фото. Якщо клієнт не бажає з якихось причин надавати своє фото, то у нього є на це право. Система дозволить пропустити даний етап.

Доставка здійснюється поштовим оператором, зокрема, за рахунок послуг Нової пошти. Можна посилку забрати як у відділенні, так і замовити доставку на адресу. Термін виготовлення вказано до двох тижнів, але зазвичай замовлення обробляються досить швидко. І термін може бути скорочений до 1 робочого тижня.

Основні переваги для власників

Цілком логічне запитання: навіщо платити 150 грн. за іменний продукт, якщо таким же чином можна отримати безкоштовний продукт з такими ж функціональними можливостями. З одного боку, так, емітент пропонує отримувачам персоніфікованого пластика стандартні функціональні можливості – швидке поповнення, онлайн платежі і т.д.

З іншого боку, пропонується ряд бонусів і додаткових вигод, свого роду стимули:

 • підвищена ставка на короткострокові та довгострокові вклади з можливістю щомісяця отримувати нарахований дохід;
 • відсутність комісії при погашенні послуг комунальних служб;
 • додаткові акції та розіграші, наприклад, пропозиція виграти 100 000 грн;
 • можливість повернути собі на рахунок до 20% від витрачених коштів;
 • оптимальна розстрочка на багато видів покупок.

Підсумок: витрачені 150 грн. – це мінімальна плата за високий ступінь безпеки своїх коштів, а також можливість скористатися додатковими бонусами і вигодами. Звичайно, кожен суб’єкт самостійно робить вибір на користь того чи іншого продукту, але іменна персоніфікована карта – це вигідне і ефективне вкладення.