Реальна річна процентна ставка — 44,26%, макс. строк кредитування до 500 000 грн — 25 років.

Категорії кешбеку Монобанк за грудень 2019

Стали відомі магазини і категорії покупок, які в monobank працюватимуть в період з 1 по 31 грудня 2019.
Категорії кешбеку Монобанк за грудень 2019

У цьому місяці до програми заохочення приєдналися сервіс виклику і консультації ветеринарів «Vetonline» (повернення 20%) і великий сервіс по оформленню автострахування «Поліс ЮА» (25% від суми). Також як і в листопаді доступні кешбекі від Bosch (5%), Покупон (20%), Sweet TV (20%), Карабас (5%), магазину Xiaomi (5%), Паливо ЮА (5%) і мережі АЗС Глушко – 10%. Категорії товарів і послуг, які працюють в грудні в зведеній таблиці нижче:

КатегоріяСтавка *
Продукти2% / 1%
Таксі20% / 1%
Краса і здоров'я10% / 1%
Подорожі3% / 1%
Кафе і ресторани3% / 1%
Розваги і спорт3% / 1%

Навіщо потрібен кешбек продавцям?
Багато з клієнтів ще вважають це якимось обманом, адже на перший погляд робити знижку безпричинно не вигідно. Як виявляється, програма заохочення клієнтів через cashback спрямована на залучення нових людей в магазини. Дослідження показують, що до 20% клієнтів, які користуються системою кешбек, купують товар в даних магазинах вперше. Якщо їх влаштує якість роботи, вони дуже просто перейдуть в розряд постійних покупців. Тому давати такі премії вигідно не тільки для клієнтів, але і для продавців товарів і послуг.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: