Кешбек Монобанк на квітень 2020

Стали відомі категорії, за якими в квітні 2020 власники карток від monobank отримуватимуть бонуси при оплаті. Список пропозицій дивіться в статті нижче.
Кешбек Монобанк на квітень 2020

Більша частка нових категорій, а також магазинів пов’язані з самоізоляцією і лікуванням, настільки актуальним в умовах карантину. На першому екрані (пропозиції партнерів), можна вибрати всі категорії: 20% за оплату онлайн тренера від SmartAss; 7% дає мережа інтернет-аптек Liki24; Самоізоляція з 20% включає в себе мережу книгарень YakaBoo, Смартрідінг і вид. «Старого Лева»; побутова техніка Ельдорадо – 4%; сервіс доставки їжі з ресторанів Raketa на перші два замовлення поверне по 15% від суми; АЗС «Глушко» – 8% на всі витрати.

КатегоріяСтавка *
Продукти2% / 1%
Тварини20% / 1%
Розваги3% / 1%
Взуття та одяг з ІМ4% / 1%
Аптеки3% / 1%
Онлайн кіно10% / 1%

Сам же банк дає на 2 з 6 перерахованих категорій повернення: аптека (3%), взуття або одяг куплені в ІМ (4%), тварини (20%), онлайн кінотеатри (10%), розваги (3%) і продукти (2%).

Категорії Кешбека Монобанк квітень 2020

Також варто врахувати, що дані ставки актуальні при покупці в рахунок власних грошей на рахунку. Якщо буде використаний кредитний ліміт, то буде нараховано всього 1 відсоток.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: