Реальна річна процентна ставка — 44,26%, макс. строк кредитування до 500 000 грн — 25 років.

Кешбек категорії Monobank за березень 2020

Перший день весни відкриває власникам карток Монобанк нові категорії для отримання кешбека за покупки. Повний перелік мереж, які беруть участь в акції, читайте нижче.
Кешбек категорії Monobank за березень 2020

У березні 2020 традиційними партнерами акції стали АЗС мережу «Глушко» (8% на все з лімітом в 500 грн), супермаркет побутової техніки та електроніки «Ельдорадо» (5% від покупок), приємні подарунки від «BODO» (кешбек на покупки цілих 20%) і квитковий сервіс «Карабас» (без обмежень 5%).

Також по покупкам на вибір доступні 2 з 6 категорій:

КатегоріяСтавка *
Продукти2% / 1%
Тварини20% / 1%
Квіти15% / 1%
Одяг та взуття3% / 1%
Розваги і спорт3% / 1%
Книги10% / 1%

Категорії Кешбека монобанк березень 2020

Дуже актуальним до весняного свята 8-го березня для чоловіків стане повернення коштів за покупку квітів. Як звичайно, всі великі процентні ставки доступні для оплати в рахунок власних коштів.

Також в цьому місяці стане доступна «неДитяча» картка, яка дозволить батькам управляти коштами своїх дітей і долучити їх до світу безготівкової оплати, навчивши тим самим фінансової грамотності. Детальніше про систему кешбека читайте в статті.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: