Реальна річна процентна ставка — 44,26%, макс. строк кредитування до 500 000 грн — 25 років.

Категорії кешбека Монобанку за червень 2020

Перший місяць літа 2020 роки дає клієнтам нову розкладку по видам покупок, що приносить найбільші повернення на карти. Повний їх список дивіться нижче в статті.
Категорії кешбека Монобанку за червень 2020

Категорії, за якими буде здійснюватися нарахування бонусів, порадують автомобілістів і тих, кому часто доводиться переміщатися на таксі. Повний список покупок, за які прийде кешбек в таблиці нижче:

КатегоріяСтавка *
Продукти2% / 1%
Книги20% / 1%
Кафе і ресторани3% / 1%
Розваги3% / 1%
АЗС и Авто3% / 1%
Таксі10% / 1%

Врахуйте, що підвищений відсоток доступний тільки тим, хто витрачає власні, а не кредитні гроші.

Категорії Кешбека монобанк червень 2020

Крім того, в червні 2020 клієнтам Монобанк кешбек пропонує можливість повернути 2% від «Розстрочки» або «Покупки Частинами», оформленої в мережі партнерських магазинів. Служба доставки «Ракета» поверне 15% першого замовлення. Магазини електроніки і побутової техніки «Цитрус» і «Фокстрот» повернуть 3 і 4 відсотки відповідно. Широко також представлені медичні послуги: «Лікі24» від вартості всіх замовлень, відправлених службою доставки, повертає 7%, а «Доктор Онлайн» – 25% від річної передплати. Щоб зробити ідеальний подарунок своїй половинці мережу «Пандора» дають знижку в 10% на всі покупки, а «Bodo UA» цілих 20%. Чайний будинок «Teahouse» від всіх покупок також поверне на бонусний рахунок цілих двадцять відсотків.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: