Реальна річна процентна ставка — 44,26%, макс. строк кредитування до 500 000 грн — 25 років.

Категорії кешбеку по Monobank на лютий 2020

Оприлюднено категорії платежів, за якими клієнти монобанк отримуватимуть в лютому 2020 кешбек. Умови акції заохочення клієнтів і таблиця з процентними ставками нижче.
Категорії кешбеку по Monobank на лютий 2020

З лютого Ви можете отримати в сервісі підбору подарунків Bodo повернення в 20% від суми покупки! Також мережа АЗС «Глушко», Ельдорадо і Карабас продовжують співпрацю з monobank. Детальні умови, а також зведену таблицю доступних категорій дивіться в таблиці:

КатегоріяСтавка *
Продукти2% / 1%
Тварини20% / 1%
Кіно10% / 1%
Краса і медицина4 % / 1%
Подорожі3% / 1%
Кафе і ресторани3% / 1%

Умови бонусної програми діють однаково на всі карти, отримані в Монобанк, включаючи дитячу, яку планують випустити в лютому. З початку року для iOS і Андроїд на всю заробила «Біла» картка, яка на відміну від класичної є виключно дебетовою (тобто кредитний ліміт по якій відсутній).

Нагадаємо, за умовами кешбеку при покупці в певних категоріях Ви отримуєте відсоток від суми назад на бонусний рахунок. В рахунок кредитних коштів ставка завжди нижче (зазвичай 1%). Вивести гроші з бонусного рахунку на основний можна при накопиченні суми понад сто гривень. При відправці коштів буде утримана податкова складова в 19,5 відсотків.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: