Монобанк відгуки клієнтів

«Монобанк» – був створений на основі банку “Universal” і входить до складу міжнародної фінансової групи ТОВ “Фінтех Бенд”. Про запуск інноваційного для України проекту оголосили колишні високопоставлені співробітники КБ “Приватбанк” Гороховський Олег і Дубілет Дмитро. Головна особливість цієї банківської організації – обслуговування користувачів здійснюється в онлайн-режимі.

Монобанк - відгуки клієнтів про продукти

Найбільш затребувані продукти

Перелік доступних послуг досить обмежений:

 • депозити в національній (грн) та іноземній (USD, EUR) валюті;
 • кредитні та дебетні картки;
 • розстрочка і покупка частинами;
 • мобільний банкінг.

Найбільший попит відзначають на кредитку. По суті її емітентом виступає “Universal банк”, а Монобанк надає тільки банківські послуги. На думку експертів, ця кредитка є найвигіднішою на ринку.

Позитивні думки

До її плюсів можна віднести:

 1. Готову карту кур’єр привозить прямо додому.
 2. Емісія «пластика» – комісія відсутня. Перевипуск також безкоштовний.
 3. Високий ліміт за кредитними операціями – до 100 тис. грн.
 4. Тривалий грейс – 62 дні.
 5. За більшість здійснюваних транзакцій не стягується плата: оплата комуналки, перекази фіз. і юр. особам, а також поповнення карт інших клієнтів.
 6. На рахунок можна вносити і власні кошти. На них нараховують 10% в рік.
 7. Максимальний кешбек – 20%.

Карта, безумовно, вигідна. Позичальник може користуватися грошовими ресурсами абсолютно безкоштовно (на час пільгового періоду) і навіть отримувати дохід. Для цього потрібно виконати ряд умов. Перше – використовувати карту тільки для безготівкових транзакцій. Друге – повернути борг в повному обсязі поки діє грейс (пільговий період в 62 дня).

Більшість українських фінустанов стягують постійну комісію за обслуговування рахунків, перекази між картками, смс-банкінг. Клієнт все-одно несе певні витрати. У Монобанк ніяких додаткових внесків списуватися не буде.

Коментарів: 13
 1. Алиса

  Часто виконую перекази на карти третім особам. Для цих цілей потрібна була карта з доступними тарифами. Побачила рекламу Монобанка в інтернеті і вирішила скористатися його послугами. Все що мені треба було – відправити заявку. Потім в додатку зробила фото документів і вказала адресу доставки.
  Задоволена тарифами цієї установи і пропонованим інтернет-банкінгом. Перекази відлітають миттєво і абсолютно безкоштовно. Всім рекомендую.
  :idea: :idea:

 2. Вадим Блинов

  Послугами цього нового банку я користуюся вже більше року. І жодного разу не він мене не підвів. Чи не доводилося навіть звертатися в технічну підтримку. Найбільшим плюсом карти вважаю підвищений кешбек. На вибір дається шість категорій для розрахунків. Кожен вибирає для себе пріоритетний напрямок. Так, минулого місяця на своїх покупках я заробив близько 500 грн. Для кого-то дрібниця, а мені приємно, так як в минулому банку такого не було! :!:

 3. Ростислав

  Користуюся кредиткою Монобанку півроку. І поки мене все влаштовує. По-перше, тривалий пільговий період. По-друге, поповнити карту можна безкоштовно у всіх терміналах “Ibox”. Приємний подарунок – Кешбек. Єдиний мінус – це утримання прибуткового податку з виплаченого відшкодування. Але від цього не втекти. Закон для всіх один.

 4. Елена Стефановна

  За порадою подруги вирішила замовити кредитку в цьому банку. Заповнила заявку, надала співробітнику всі документи і отримала чорну карту. На персональній сторінці було написано, що встановлений кредитний ліміт у розмірі 1000 грн. Якось зайшла в супермаркет за продуктами, а готівку забула. Ось і вирішила розрахуватися кредиткою. Але на касі транзакцію відхилили. Виявилося, що ліміт по оплаті картою дорівнює нулю. Банк на свій розсуд скасував доступ до позикових коштів. У колл-центрі мені повідомили, що спочатку потрібно використовувати свої гроші для розрахунків, а вже потім банк встановить ліміт. Загалом, з цією організацією я більше працювати не буду. :roll:

  1. Команда Сайта (автор)

   Шкода, що у вас залишився негативний досвід використання monobank. Кредитний ліміт банк постійно переглядає на своєму боці і приймає рішення за допомогою декількох тисяч параметрів. Щоб збільшити ліміт, радимо частіше використовувати карту.

 5. Антонина Евтушенко

  Користуюся стильною чорною кредиткою вже рік. Відмінний банк і оперативна підтримка клієнтів. На всі мої запитання я отримувала моментальні відповіді менеджерів в будь-який час доби. По кредитці мені встановили ліміт в розмірі 3 000 грн. Цього мені цілком достатньо для поточних витрат. Особливо подобається мобільний додаток. Ніколи «не глючить», працює на всі 100%.

 6. Олежка

  Кредитка від Монобанку – справжня палочка-виручалочка. Оформили її мені без зайвих питань з лімітом 10 000 грн. Намагаюся користуватися власними коштами і заробляти на відсотках і Кешбек. Поки ніяких недоліків я не помітив.

 7. Роман

  Терміново потрібні гроші на ремонт машини. Побачив рекламу в інтернеті і подав заявку на карту. Мій офіційний дохід складає всього 10 000 грн, діючих кредитів немає. Але в монобанк мені схвалили ліміт всього на 5000 грн. Я вважаю, що можна бути і пощедріше. А так в цілому, цей банк мені підходить.

 8. Роман

  Відмінний сервіс.Дуже зручно. :idea:

 9. Виктория

  ЖАХЛИВИЙ БАНК! коротко розповім свою історію з банком: сталося жахливе шахрайство на ОЛХ, довірившись продавцю і формі доставки “ОЛХ доставка” обікрали на 15000,00 грн. Платіж по карті пройшов миттєво, захисту платежів ніякої немає. Заявив про факт шахрайство, банк розвів руками і нічого не зробив, щоб допомогти своєму клієнтові! Захист платежів на жахливо низькому рівні!

  1. Команда Сайта (автор)

   Привіт, а хіба умова “OLX доставки” не мають на увазі захист клієнта? Гроші надходять на рахунок продавця тільки в разі, якщо Ви підтвердили покупку і забрали її на Новій Пошті.

 10. Таша

  Які умови зняти з кредитки 5000 Грн. який відсоток за зняття. пільговий період і відсоток за повернення грошей. в якому терміналі можна зняти?

  1. Команда Сайта (автор)

   Всю інформацію, що цікавить Вас ви знайдете тут https://moneybanking.com.ua/ukr/credit/

Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: