Реальна річна процентна ставка — 44,26%, макс. строк кредитування до 500 000 грн — 25 років.

Валютні картки Монобанк: відкриття, умови, переваги

Майже кожен другий житель України здійснює покупки в іноземній валюті. Є громадяни, яким рахунок у валюті необхідний для участі на фондових біржах, для накопичення капіталу або просто по роботі. Не так важлива мета отримання, як суть – великий відсоток громадян потребує банківські рахунки, які будуть відкриті не тільки в гривні, але і в валюті. І Монобанк пропонує задовольнити таку потребу своїх клієнтів за допомогою валютних карт.

Валютні картки Монобанк

Переваги продукту в тому, що відкриття віртуального рахунку в декількох валютах світу (на вибір користувача) надається безкоштовно. Банк не утримує плату. Але якщо для суб’єкта важлива фізична наявність пластика, то він може замовити емісію картки. Вартість послуги складе 150 грн. І далі про те, які плюси має даний продукт, що він може запропонувати власнику і по якому тарифному плану обслуговується рахунок.

Умови і тарифи валютних карт

Оформлення послуги відбувається онлайн. Повністю дистанційний формат заповнення заявки – через мобільний додаток. Зараз установа зробила доступними три валюти, у яких клієнт може відкрити рахунок:

 • євро;
 • долар;
 • польські злоті.

Вибір клієнт робить сам, перебуваючи всередині системи. Для цього суб’єкт завантажує додаток на мобільний телефон і заходить в особистий кабінет.

Пластик випускається в двох платіжних системах – Мастеркард і Віза. Залежно від потреб і зручності, призначення і конвертації громадянин робить вибір на користь конкретного типу.

В якому форматі буде виготовлена карта, залежить від побажань фізичної особи. Є два варіанта:

 1. заповнити заявку і відкрити повністю віртуальний рахунок. Опція доступна всім, комісія відсутня, реквізити протягом декількох хвилин;
 2. висловити бажання про фізичну наявність пластику. У такому випадку потрібно буде почекати – до декількох робочих днів. За тарифним планом опція становить 150 грн. І стягується відразу за фактом отримання.

Якщо власник з яких-небудь причин втратив засіб платежу або фізично його зашкодить, то перевипуск складе аналогічну суму – сто п’ятдесят гривень.

Можливості карток Монобанк в іноземній валюті

Даний продукт за функціональними можливостями нічим не відрізняється від стандартної картки даної фінансової установи. Він має широкий асортимент функціональних можливостей. При цьому не важливо, в якій грошовій одиниці відкритий рахунок, можливості однакові.

Функціонал:

 • здійснення платежів на безконтактній основі за допомогою смартфонів (опція доступна тільки для тих, хто замовляв фізичну картку);
 • онлайн платежі і покупки відповідно до того ліміту, який визначить банк і користувач;
 • переведення в готівку грошей за допомогою банків-партнерів. Кошти можна отримати як в Україні, так і за її межами. Тариф за надану операцію складе 0,9%, якщо використовувалися банкомати в Україні, і 2%, якщо за її межами;
 • онлайн платежі, в тому числі і перерахування грошей на депозит (власники пластику без проблем можуть відкрити вклад через програмний продукт Монобанк);

Особливо актуальна для фізичних осіб, які отримали статус підприємця, – послуга поповнення картки. Організація включила в представлений перелік опцій можливість безперешкодного поповнення рахунку. Тому кожен покупець або замовник має можливість перерахувати на рахунок кошти.

І, нарешті, найвигідніше в даній пропозиції те, що дана компанія завжди має вигідний курс, що відрізняється від інших установ. Тому в разі потреби конвертація відбувається за прийнятним тарифом.

Як отримати валютну карту в Монобанк: алгоритм

Повністю дистанційне оформлення – це одна з переваг Монобанк. Тому відкрити рахунок в іноземній валюті і отримати інші опції можна без відвідування банку або точок видачі.

 • Зайти в додаток за власним логіном і паролем через смартфон.
 • На основній сторінці знайти вкладку, в якій буде доступний баланс на поточному рахунку. Натиснути вгорі даної вкладки на спеціальний знак – значок картки.
 • Відкриття валютної карти в монобанк інструкція 1

 • Вибрати в розділі «Мої картки» підрозділ, присвячений отриманню нового пластика.
 • У системному повідомленні, яке надає користувачеві відомості про всі можливі послуги, вибрати ту інформацію, яка присвячена саме валютним операціям. Якщо що, то це остання сторінка розділу.
 • На екрані вибрати спеціальну кнопку «Хочу» і визначитися з тією валютою, яка буде встановлена за замовчуванням на рахунку.
 • Відкриття валютної карти в монобанк інструкція 2

 • Додатково натиснути на угоду користувача, яка підтвердить ваші наміри на отримання обраної послуги.

Після цих дій алгоритм вважається майже завершеним. Система обробить заявку і в переліку доступних рахунків ви відразу зможете побачити свій валютний продукт. У тому ж місці представлені всі реквізити, які необхідні і для онлайн платежів, і для переказів, і для інших функцій.

Але якщо суб’єкту важливо фізична наявність картки, то він в розділі, в якому продукт вже відображено, повинен вибрати додатково реальний випуск.

Якщо виникають питання, не зрозумілі тарифні плани і т.п., то система пропонує користувачу ознайомитися з відповідями на типові запитання клієнтів. Якщо ж у відповідному інформаційному розділі людина не знайде відповіді на конкретно поставлені питання, то можна скористатися онлайн консультацією або спілкуванням з оператором.

Варто також нагадати, що Монобанк зараз входить в трійку лідерів серед фінансових компаній, які користуються підвищеним попитом серед населення. І заслуга даної установи в тому, що вона змогла повністю автоматизувати свій процес роботи і пропонує абсолютно всім своїм клієнтам типові продукти банківської сфери, які можна отримати без відвідування офісу.

Наприклад, отримати кредитку багатофункціонального ряду можна за одну хвилину. Досить встановити на свій смартфон відповідний програмний продукт. Організація не запитує від користувачів довідку про доходи або інші папери, необхідні для підтвердження зайнятості. Тільки паспорт і ІПН. Процес автоматизований. Умови вигідні і відрізняються від багатьох подібних пропозицій.