Реальна річна процентна ставка — 44,26%, макс. строк кредитування до 500 000 грн — 25 років.

Регулярні платежі від Монобанк

Більшість платежів навіть через інтернет банкінг вимагають часу і сил. Необхідно вибрати категорію, заповнити реквізити, підтвердити операцію і потім сформувати квитанцію. Звичайно, це не так складно, але вимагає часу. І для людей в сучасному світі – це головна проблема. Навіщо витрачати те, що і так безцінне.

Регулярні платежі Монобанк

І Monobank пропонує для своїх клієнтів нову опцію регулярних платежів, що дозволяє швидко і просто здійснювати операції, не роблячи зайвих дій.

Завдяки регулярним платежам клієнт може не турбуватися за те, що не забуде внести гроші за кредит або поповнити депозит. Все фіксується системою і в певний момент відбувається автоматичне списання в потрібну дату і в певному розмірі, який вказав суб’єкт.

Зручність опції полягає в тому, що перед списанням коштів людина все-таки отримає повідомлення про попереднє списання. І це плюс. Наприклад, при бажанні відкоригувати реквізити, можна просто одним рухом змінити суму. Також можливо скасувати регулярність оплати.

Це зручно для тих, наприклад, хто використовує кредитні рахунки та дебетові продукти одночасно. Якщо клієнт не захоче використовувати позиковий капітал, а власних ресурсів буде недостатньо, то опцію автоматичного перерахування можна буде скасувати.

На які категорії поширюється дія функції

Поки компанія тільки впроваджує таку процедуру в оборот, на початковому етапі можна використовувати регулярний Автоплатіж щодо:

  • грошового переказу на карту;
  • оплату послуг мобільного зв’язку;
  • благодійні внески.

В організації переконують, що це тільки початок. І незабаром діапазон буде розширено. Але поки клієнти можуть тестувати подібний функціонал в мобільному банкінгу.

Як налаштувати регулярні платежі?

Кожному користувачеві Монобанк пропонується кілька способів, якими він може створити регулярне перерахування коштів. Як ви можете це зробити:

Як налаштувати регулярні платежі від monobank

  1. Знайти в меню відповідну категорію під назвою «Інші платежі». В рамках такої категорії можна вибрати вже існуючий напрямок витрат або створити самостійно нову папку, позначивши її зручною назвою. Після на екрані потрібно вибрати кнопку про додавання платежу. Після цього система самостійно запропонує вказати реквізити і закінчити створення процедури.
  2. У банківській виписці, яку людина може сформувати за конкретний період, знайти ту операцію, яка за бажанням повинна мати регулярний характер. Після досить вибрати опцію створення Автоплатежу, вказавши також суму.

Незалежно від обраного формату клієнт повинен вибрати регулярність перерахування. Після скоєння подібного алгоритму можна тільки підтвердити шаблон. І все. На цьому все завершено.

Алгоритм списання

Клієнт самостійно вибирає, чи хоче він кожен раз підтверджувати списання коштів за регулярним платежу чи ні. Це вказується автоматично при формуванні послуги. Тому перерахування грошей може відбуватися або з вашого схвалення, чи без нього.

До речі, банк проводить операції подібного роду в 9 ранку. Головна умова – на рахунку повинно бути достатньо ресурсів. В іншому випадку система не зможе провести процедуру через брак коштів. Тоді варто поповнити рахунок і потім програма автоматично закінчить процедуру.

Додаткова опція безкоштовна. Обслуговування проводиться за стандартним тарифом, який затверджений для клієнта і конкретного рахунку.

Чи можливо відключити послугу

Іноді системність послуги необхідно припинити, наприклад, у клієнта немає такої потреби перерахувати кошти на карту або благодійний рахунок. І він може легко скасувати це. Алгоритм аналогічний створенню:

  • зайти в систему і ідентифікуватися;
  • в інтерфейсі «Інші платежі», який знаходиться в меню, вибрати відповідний платіж, який підлягає видаленню;
  • потім пальцем потрібно по екрану телефону свайпнути вліво, після чого вибрати кнопку «Відключити».

В результаті запропонована компанією функція системного платежу дозволяє мінімізувати час на створення регулярного платежу. Також це мінімізує і ризики тих, хто може забути перевести кошти. Досить одноразово створити шаблон, коректно ввівши дані. Потім система тільки зробить все за вас. Це досить зручно і комфортно. Тому варто користуватися сучасними ІТ-рішеннями. Монобанк рухається в ногу з часом, значить, це роблять і його клієнти.