Google Pay і monobank додавання карти, як користуватися

Платіжна система Google Pay дозволяє здійснювати платежі за допомогою вашого телефону, не виймаючи пластикову карту з гаманця. Безконтактна оплата доступна на пристроях з операційною системою Android версії не нижче 4.4 і вбудованим чіпом передачі даних NFC.

Як використовувати Google Pay разом з Монобанк

Як почати користуватися

Для того, щоб здійснювати платежі за допомогою мобільного телефону, Вам знадобитися встановити додаток Google Pay з магазину Play Google і додати туди картку власного банку. Інструкція по налаштуванню приведена нижче.

Додавання карти

Співробітники «Монобанк» зробили процес додавання вельми простим:

  1. Відкрийте додаток monobank, перегорніть в праву сторону до необхідної карти і під нею вибирайте пункт меню «Налаштування Google Pay».
  2. Крок 1. Відкрити додаток monobank і натиснути Налаштування Google Pay

  3. Після переходу в додатку з’явиться Ваша карта і запит на підтвердження через СМС-повідомлення (Lookupcode), яке прийде протягом 1-3 хвилин.
  4. Крок 2. Підтвердити додавання через СМС

  5. З Вашого телефону тепер можна здійснювати безконтактні платежі!
  6. Крок 3. Тепер ви можете користуватися Google Pay

Як платити з Google Pay

Система Google Pay працює на всіх терміналах, де нанесено значок безконтактних платежів. Як він виглядає дивіться нижче:

Значок безконтактних платежів

Перед тим як платити переконайтеся, що NFC включений і смартфон розблоковано. У такому вигляді телефон треба піднести до терміналу. Залежно від суми у Вас можуть зажадати ввести ПІН-код карти (встановлюється в додатку monobank). Відкривати програму Google Pay не треба, про успішний платіж повідомить галочка на синьому тлі, що з’явилася по центру екрана.

Що треба для підтримки Google Pay

Не всі мобільні телефони і смарт-годинники підтримують функцію безконтактних платежів. Ще перед покупкою смартфона, якщо Ви плануєте використовувати переваги віртуальних гаманців, переконайтеся в присутності всіх пунктів:

  • Телефон з ОС Android 4.4 і вище;
  • Система не рутована (не встановлено доступ до Root ядра) або це приховано за допомогою Magisk manager або інших програм;
  • Наявність NFC чіпа в смартфоні, планшеті або годинах, він є далеко не скрізь;
  • Підтримка смартфоном Google Services (дізнатися можна за посиланням);

Якщо Ваш смартфон не підпадає під один або кілька пунктів, швидше за все безконтактні платежі Вам здійснювати не вдасться.

Часті питання і відповіді

Чи працює Google Pay за кордоном?
Так, даний сервіс підтримується у всіх точках, які підтримують оплату безконтактним методом.

Чи обов’язково підключення до інтернету?
Сервіс Google Pay зберігає захищену NFC мітку на телефоні, тому наявність інтернету не є необхідною умовою для здійснення платежів.

Скільки коштує використання Google Pay?
Сервіс є абсолютно безкоштовним і не стягує оплату як з боку банку, так і з боку Google inc.

Що робити в разі втрати / крадіжки телефону?
Якщо є ймовірність злому Вашого пін-коду або відбитка, відразу після втрати зайдіть в сервіс «знайти пристрій» від Google і дистанційно заблокуйте телефон. Після цього Ваші платіжні дані будуть у безпеці.