Монобанк карти в Злотих

В кінці жовтня 2019 офіційно була відкрита можливість отримання карт з валютою сусідньої держави – злоті. Вельми актуальна для українців карта в валюті польські злоті тепер доступна і в Монобанк. Отримати її можна скориставшись мобільним додатком.

Монобанк карта в злотих (PLN)

Отримання карти в ZL

Для українців, які тісно працюють з Польщею або ж поїхали туди на заробітки, наявність карти в місцевій валюті країни є дуже важливим при виборі банку. Саме тому в Monobank відкрили можливість отримання грошових коштів в PLN.

Як отримати карту в злотих

  1. Відкрийте додаток monobank і авторизуйтесь там.
  2. На першому екрані натисніть на круглий значок карти (знаходиться поруч з балансом рахунку).
  3. Пролистайте список донизу і вибирайте карту із позначкою «zl».
  4. У наступному пункті натисніть продовжити, тим самим погоджуючись із заявою на активацію валютного рахунку в злотих.

Як замовити карту в злотих від Монобанк

Тарифи на отримання карти

УмовиЦена
Отримання віртуальної картыБезкоштовно
Пластиковая карта150 грн
Доставка на Нову ПоштуБезкоштовно

Отримати картку можна в термін від 6 до 8 календарних діб за 150 гривень. Доставка проводиться у зручне для Вас відділення Нової Пошти за рахунок банку. Гроші списуються з основного рахунку в момент замовлення.

У чому плюси наявності карти з місцевою валютою Польщі

Не всі знають, що під час використання українських карт за кордоном часто проводять «подвійну конвертацію». Спочатку гривню банки змінюють на євро, а потім вже на польські злоті. У зв’язку з цим під час кожної покупки Ви переплачуєте зайві відсотки.

Також як і іншу валюту, внесення злотих на карту буде відбуватися безвідсотково, а значить поповнювати свій рахунок в PLN набагато вигідніше, ніж нести гроші в обмінники.

Як бачите, отримання карти PLN, яка дасть можливість отримувати зарплату без обміну грошей в місцевій валюті Польщі досить просто. Саме цього і домагаються творці першого мобільного українського банку.